Arta bajrami cullak fotoArta bajrami cullak foto

 Faqet:  1  2
Robi Dashuris


Foto
Postime: 3022
Regjistruar: 23-8-2009
Vendlindja: Albania
Albania
Mosha: 36

Jashtë Linje

Gjendja: Asnje vendosje


Arta bajrami nudo....Nuk ta premtoj dashurin por ta dhuroj
Nuk te them te dua por te dashuroj
Kur te them te dua nga vendi lekundem
Sepse te dua me shum se sa mundem.Shiko profilin e antaritShiko Të Gjitha postimet nga ky Antar
Robi Dashuris


Foto
Postime: 3022
Regjistruar: 23-8-2009
Vendlindja: Albania
Albania
Mosha: 36

Jashtë Linje

Gjendja: Asnje vendosje


boh si me iken ca tjera:@ pa i mare e hoqa nga atje te kishit pare arten, se me sa mbaj mend un zeshkani e donte:ashamed0005

Nuk ta premtoj dashurin por ta dhuroj
Nuk te them te dua por te dashuroj
Kur te them te dua nga vendi lekundem
Sepse te dua me shum se sa mundem.Shiko profilin e antaritShiko Të Gjitha postimet nga ky Antar
Administrator

Foto
Postime: 31372
Regjistruar: 16-9-2009
Vendndodhja: Diku E Humbur..
Gjendja: Angel
Angel
Vendlindja: Kosova
Kosova
Vendbanimi: Kosova
Kosova
Gjinia: Femër
Shenja e Horoskopit: Demi

Jashtë Linje


Ketu ka dal me siguri para se te martohet,le te del tani kshu :happy0170
¯`♥´¯)
`.¸.´
¸.•´¸.•¨) ¸.•¨)
(¸.•´ (¸.•´ .•´ ¸¸.•¨¯`♥WwW.AkulloreForum.CoMSyt e saj nuk ishin me te njejte.. Kishte shikim ndryshe, dicka ishte thyer. Nuk dukej mir, kishte humbur ne mendimet e saj, me trup ishte aty, por syt e saj shikonin shume larg, diku tjeter, kerkonte 'ate'.. ate qe e zhduki shkelqimin e syve te saj...

Shiko profilin e antaritShiko Të Gjitha postimet nga ky Antar
Robi Dashuris


Foto
Postime: 3022
Regjistruar: 23-8-2009
Vendlindja: Albania
Albania
Mosha: 36

Jashtë Linje

Gjendja: Asnje vendosje


hahahahhaa..... cfar me kujtohet me ket minin Norke:ashamed0005 hahahahahahahaha......... mjal arra

Nuk ta premtoj dashurin por ta dhuroj
Nuk te them te dua por te dashuroj
Kur te them te dua nga vendi lekundem
Sepse te dua me shum se sa mundem.Shiko profilin e antaritShiko Të Gjitha postimet nga ky Antar
Administrator

Foto
Postime: 31372
Regjistruar: 16-9-2009
Vendndodhja: Diku E Humbur..
Gjendja: Angel
Angel
Vendlindja: Kosova
Kosova
Vendbanimi: Kosova
Kosova
Gjinia: Femër
Shenja e Horoskopit: Demi

Jashtë Linje


Cituar: Postimi origjinal nga GoNi   hahahahhaa..... cfar me kujtohet me ket minin Norke:ashamed0005 hahahahahahahaha......... mjal arra
Ore mos ma fut ne mendje se menzi e heka kikiriki lajthi ahhahhha :cekan
¯`♥´¯)
`.¸.´
¸.•´¸.•¨) ¸.•¨)
(¸.•´ (¸.•´ .•´ ¸¸.•¨¯`♥WwW.AkulloreForum.CoMSyt e saj nuk ishin me te njejte.. Kishte shikim ndryshe, dicka ishte thyer. Nuk dukej mir, kishte humbur ne mendimet e saj, me trup ishte aty, por syt e saj shikonin shume larg, diku tjeter, kerkonte 'ate'.. ate qe e zhduki shkelqimin e syve te saj...

Shiko profilin e antaritShiko Të Gjitha postimet nga ky Antar
Robi Dashuris


Foto
Postime: 3022
Regjistruar: 23-8-2009
Vendlindja: Albania
Albania
Mosha: 36

Jashtë Linje

Gjendja: Asnje vendosje


hajde mini hajde:ashamed0005

Nuk ta premtoj dashurin por ta dhuroj
Nuk te them te dua por te dashuroj
Kur te them te dua nga vendi lekundem
Sepse te dua me shum se sa mundem.Shiko profilin e antaritShiko Të Gjitha postimet nga ky Antar
Antar i Respektuar

Foto
Postime: 894
Regjistruar: 1-2-2011
Gjendja: Drunk
Drunk
Vendlindja: Albania
Albania
Vendbanimi: Jamaica
Jamaica
Shenja e Horoskopit: Peshqit

Jashtë Linje


hahahahahahahaha shume nice fotot por nje gje nuk kuptoj a nuk ishte nje puritan ti.. ku femrat duhet te mos vinin vath dhe tatuazhe o je me te nxirrnin tangat.. perfundimisht kam vetem nje konkluzion RROFTE KOMUNIZMI mendimi te jete i imi dhe te dali e imja...hahahahhahahahahaha

Essere saggi nella vita aiuta, ma io sono fatto a modo mio...
non c'è un cazzo da fare....
Il mondo è vostro, è nelle vostre mani. Fate quel cazzo che volete... ma fatelo bene! ...
la sigaretta fa male.. rompila e facci una canna!!!

Shiko profilin e antaritShiko Të Gjitha postimet nga ky Antar
Administrator

Foto
Postime: 31372
Regjistruar: 16-9-2009
Vendndodhja: Diku E Humbur..
Gjendja: Angel
Angel
Vendlindja: Kosova
Kosova
Vendbanimi: Kosova
Kosova
Gjinia: Femër
Shenja e Horoskopit: Demi

Jashtë Linje


Te lutem cuni beju i cik serioz hahahhahahah :maslay
¯`♥´¯)
`.¸.´
¸.•´¸.•¨) ¸.•¨)
(¸.•´ (¸.•´ .•´ ¸¸.•¨¯`♥WwW.AkulloreForum.CoMSyt e saj nuk ishin me te njejte.. Kishte shikim ndryshe, dicka ishte thyer. Nuk dukej mir, kishte humbur ne mendimet e saj, me trup ishte aty, por syt e saj shikonin shume larg, diku tjeter, kerkonte 'ate'.. ate qe e zhduki shkelqimin e syve te saj...

Shiko profilin e antaritShiko Të Gjitha postimet nga ky Antar
Super Moderator

Foto
Postime: 11608
Regjistruar: 2-12-2009
Vendndodhja: Diku neper bote!!!
Vendlindja: Albania
Albania
Vendbanimi: Albania
Albania
Gjinia: Mashkull
Shenja e Horoskopit: Bricjapi
Mosha: 41

Jashtë Linje

Gjendja: Asnjë Gjendje


sa me paska zhgenjyer e kam idhull kete kengetare po dhe ty mo gono tek kjo te paska shku syni
http://youtu.be/cOvCQKYlmWc
Shiko profilin e antaritShiko Të Gjitha postimet nga ky Antar


Foto
Postime: 2373
Regjistruar: 12-1-2005
Vendndodhja: Greqi
Gjendja: Happy
Happy
Vendlindja: Albania
Albania
Vendbanimi: Italy
Italy
Gjinia: Mashkull
Shenja e Horoskopit: Shigjetari
Mosha: 35

Jashtë Linje

Gjendja: |Catch Me If You Can| :
Kjo eshte per (YUM) :ashamed0005

|THANKS TO DEVIL FOR SIGNATURE|


|READ RULES OR LOSE YOUR SOUL!|


Shiko profilin e antaritVizito faqen e antaritShiko Të Gjitha postimet nga ky Antar
Ƴℓℓι ρσℓαя


Postime: 32224
Regjistruar: 17-3-2010
Vendndodhja: ks
Vendlindja: dardan.jpg
dardan.jpg
Vendbanimi: dardan
dardan
Gjinia: Femër
Shenja e Horoskopit: Binjaket
Mosha: 28

Jashtë Linje

Gjendja: Ne Gjakun e zemres te Mamit


e shpifur pffffffff

Jeta me ofroj batica dhe zbatica, fat dhe fatkeqesi, gezim dhe hidherim, por me e rendesishmja eshte se nga keto mesova tre fjale "UNE VAZHDOJ PERPARA"

Shiko profilin e antaritShiko Të Gjitha postimet nga ky AntarFoto
Postime: 3329
Regjistruar: 30-8-2009
Vendndodhja: Somewhere!
Gjendja: Fine
Fine
Vendlindja: Albania
Albania
Gjinia: Femër

Jashtë LinjeScandalous Body!

”On ne construit pas sur le vide!”

Shiko profilin e antaritShiko Të Gjitha postimet nga ky Antar
Super Moderator

Foto
Postime: 11608
Regjistruar: 2-12-2009
Vendndodhja: Diku neper bote!!!
Vendlindja: Albania
Albania
Vendbanimi: Albania
Albania
Gjinia: Mashkull
Shenja e Horoskopit: Bricjapi
Mosha: 41

Jashtë Linje

Gjendja: Asnjë Gjendje


besoj se nuk eshte kaq banale veshja e saj sepse kengetaret e raungit nderkombertar se kane kaq shume problem dhe nje gje duhet te dim se ne lokalet e nates qe keto kengetare kendojne dhe me shume per publikun qe i rrethon
Shiko profilin e antaritShiko Të Gjitha postimet nga ky Antar
Ƴℓℓι ρσℓαя


Postime: 32224
Regjistruar: 17-3-2010
Vendndodhja: ks
Vendlindja: dardan.jpg
dardan.jpg
Vendbanimi: dardan
dardan
Gjinia: Femër
Shenja e Horoskopit: Binjaket
Mosha: 28

Jashtë Linje

Gjendja: Ne Gjakun e zemres te Mamit


Cituar: Postimi origjinal nga zeshkani_123   besoj se nuk eshte kaq banale veshja e saj sepse kengetaret e raungit nderkombertar se kane kaq shume problem dhe nje gje duhet te dim se ne lokalet e nates qe keto kengetare kendojne dhe me shume per publikun qe i rrethon
i shkon veshja shume:happy0195

Jeta me ofroj batica dhe zbatica, fat dhe fatkeqesi, gezim dhe hidherim, por me e rendesishmja eshte se nga keto mesova tre fjale "UNE VAZHDOJ PERPARA"

Shiko profilin e antaritShiko Të Gjitha postimet nga ky Antar
Super Moderator

Foto
Postime: 11608
Regjistruar: 2-12-2009
Vendndodhja: Diku neper bote!!!
Vendlindja: Albania
Albania
Vendbanimi: Albania
Albania
Gjinia: Mashkull
Shenja e Horoskopit: Bricjapi
Mosha: 41

Jashtë Linje

Gjendja: Asnjë Gjendje


Cituar: Postimi origjinal nga Ela Kiss   Cituar: Postimi origjinal nga zeshkani_123   besoj se nuk eshte kaq banale veshja e saj sepse kengetaret e raungit nderkombertar se kane kaq shume problem dhe nje gje duhet te dim se ne lokalet e nates qe keto kengetare kendojne dhe me shume per publikun qe i rrethon
i shkon veshja shume:happy0195
e pelqej shume se di por e ka idhull si kengetare
Shiko profilin e antaritShiko Të Gjitha postimet nga ky Antar
Administrator

Foto
Postime: 31372
Regjistruar: 16-9-2009
Vendndodhja: Diku E Humbur..
Gjendja: Angel
Angel
Vendlindja: Kosova
Kosova
Vendbanimi: Kosova
Kosova
Gjinia: Femër
Shenja e Horoskopit: Demi

Jashtë Linje


Nuk e di pse beni kshu nuk eshte hera par se shikoni nje foto nudo :ashamed0005
¯`♥´¯)
`.¸.´
¸.•´¸.•¨) ¸.•¨)
(¸.•´ (¸.•´ .•´ ¸¸.•¨¯`♥WwW.AkulloreForum.CoMSyt e saj nuk ishin me te njejte.. Kishte shikim ndryshe, dicka ishte thyer. Nuk dukej mir, kishte humbur ne mendimet e saj, me trup ishte aty, por syt e saj shikonin shume larg, diku tjeter, kerkonte 'ate'.. ate qe e zhduki shkelqimin e syve te saj...

Shiko profilin e antaritShiko Të Gjitha postimet nga ky Antar
Super Moderator

Foto
Postime: 11608
Regjistruar: 2-12-2009
Vendndodhja: Diku neper bote!!!
Vendlindja: Albania
Albania
Vendbanimi: Albania
Albania
Gjinia: Mashkull
Shenja e Horoskopit: Bricjapi
Mosha: 41

Jashtë Linje

Gjendja: Asnjë Gjendje


Cituar: Postimi origjinal nga NoRa   Nuk e di pse beni kshu nuk eshte hera par se shikoni nje foto nudo :ashamed0005
sa pergjumesh qafsha te gjithe dhe ty dhe veten time pse moj nudo te duket ty ajo :dash1:dash1:happy0195:happy0195:girl_dance
Shiko profilin e antaritShiko Të Gjitha postimet nga ky Antar
Administrator

Foto
Postime: 31372
Regjistruar: 16-9-2009
Vendndodhja: Diku E Humbur..
Gjendja: Angel
Angel
Vendlindja: Kosova
Kosova
Vendbanimi: Kosova
Kosova
Gjinia: Femër
Shenja e Horoskopit: Demi

Jashtë Linje


Cituar: Postimi origjinal nga zeshkani_123   Cituar: Postimi origjinal nga NoRa   Nuk e di pse beni kshu nuk eshte hera par se shikoni nje foto nudo :ashamed0005
sa pergjumesh qafsha te gjithe dhe ty dhe veten time pse moj nudo te duket ty ajo :dash1:dash1:happy0195:happy0195:girl_dance
Pse ty e veshur te duket ik laj syt i her pastaj Goni ka then se eshte Nudo afroju me afer edhe shikoje mir :happy0195 :happy0195
¯`♥´¯)
`.¸.´
¸.•´¸.•¨) ¸.•¨)
(¸.•´ (¸.•´ .•´ ¸¸.•¨¯`♥WwW.AkulloreForum.CoMSyt e saj nuk ishin me te njejte.. Kishte shikim ndryshe, dicka ishte thyer. Nuk dukej mir, kishte humbur ne mendimet e saj, me trup ishte aty, por syt e saj shikonin shume larg, diku tjeter, kerkonte 'ate'.. ate qe e zhduki shkelqimin e syve te saj...

Shiko profilin e antaritShiko Të Gjitha postimet nga ky Antar
Super Moderator

Foto
Postime: 11608
Regjistruar: 2-12-2009
Vendndodhja: Diku neper bote!!!
Vendlindja: Albania
Albania
Vendbanimi: Albania
Albania
Gjinia: Mashkull
Shenja e Horoskopit: Bricjapi
Mosha: 41

Jashtë Linje

Gjendja: Asnjë Gjendje


Cituar: Postimi origjinal nga NoRa   Cituar: Postimi origjinal nga zeshkani_123   Cituar: Postimi origjinal nga NoRa   Nuk e di pse beni kshu nuk eshte hera par se shikoni nje foto nudo :ashamed0005
sa pergjumesh qafsha te gjithe dhe ty dhe veten time pse moj nudo te duket ty ajo :dash1:dash1:happy0195:happy0195:girl_dance
Pse ty e veshur te duket ik laj syt i her pastaj Goni ka then se eshte Nudo afroju me afer edhe shikoje mir :happy0195 :happy0195
do ket pire goni ne ate moment dhe un nuk kam pse i afrohem se bej mase direkt :girl_dance:girl_dance:dash1
Shiko profilin e antaritShiko Të Gjitha postimet nga ky Antar
Ƴℓℓι ρσℓαя


Postime: 32224
Regjistruar: 17-3-2010
Vendndodhja: ks
Vendlindja: dardan.jpg
dardan.jpg
Vendbanimi: dardan
dardan
Gjinia: Femër
Shenja e Horoskopit: Binjaket
Mosha: 28

Jashtë Linje

Gjendja: Ne Gjakun e zemres te Mamit


Cituar: Postimi origjinal nga zeshkani_123   Cituar: Postimi origjinal nga Ela Kiss   Cituar: Postimi origjinal nga zeshkani_123   besoj se nuk eshte kaq banale veshja e saj sepse kengetaret e raungit nderkombertar se kane kaq shume problem dhe nje gje duhet te dim se ne lokalet e nates qe keto kengetare kendojne dhe me shume per publikun qe i rrethon
i shkon veshja shume:happy0195
e pelqej shume se di por e ka idhull si kengetare
edhe un pelqej kenget e saj

Jeta me ofroj batica dhe zbatica, fat dhe fatkeqesi, gezim dhe hidherim, por me e rendesishmja eshte se nga keto mesova tre fjale "UNE VAZHDOJ PERPARA"

Shiko profilin e antaritShiko Të Gjitha postimet nga ky Antar
Robi Dashuris


Foto
Postime: 3022
Regjistruar: 23-8-2009
Vendlindja: Albania
Albania
Mosha: 36

Jashtë Linje

Gjendja: Asnje vendosje


Cituar: Postimi origjinal nga zeshkani_123   Cituar: Postimi origjinal nga NoRa   Cituar: Postimi origjinal nga zeshkani_123   Cituar: Postimi origjinal nga NoRa   Nuk e di pse beni kshu nuk eshte hera par se shikoni nje foto nudo :ashamed0005
sa pergjumesh qafsha te gjithe dhe ty dhe veten time pse moj nudo te duket ty ajo :dash1:dash1:happy0195:happy0195:girl_dance
Pse ty e veshur te duket ik laj syt i her pastaj Goni ka then se eshte Nudo afroju me afer edhe shikoje mir :happy0195 :happy0195
do ket pire goni ne ate moment dhe un nuk kam pse i afrohem se bej mase direkt :girl_dance:girl_dance:dash1
mo per koken time i fshiva pa dashje fotot tjera, se vazhdonin me te nxheta me poshte fotot, por i fshiva pa dashje, do i kishit lagur brekt si femrat dhe meshkujt::ashamed0005

Nuk ta premtoj dashurin por ta dhuroj
Nuk te them te dua por te dashuroj
Kur te them te dua nga vendi lekundem
Sepse te dua me shum se sa mundem.Shiko profilin e antaritShiko Të Gjitha postimet nga ky Antar
CraZy


Postime: 5775
Regjistruar: 15-12-2010
Vendbanimi: Albania
Albania
Gjinia: Femër
Shenja e Horoskopit: Dashi

Jashtë Linje


tejet e goditur si shprehje aq me teper per nje person qe duhet te jete shembull ne kete forum ;) ......... ti ben pjese te ky grupi meshkujve qe ke cituar???????
dhe bashkohem me mendimin e zeshkanit , vertete jane foto skandaloze , por nuk quhen nudo .......... personalisht mendoj qe nudo do te thote te jesh ne foto sikurse te ka bere nena...ne kete rast s'ka vend nudizmi ......


what goes around....comes around...
... PROVOKIMI ... !!! ARMA ME E FORTE E NJE FEMRE DHE PIKA ME E DOBET E NJE MASHKULLI ...!!!

Shiko profilin e antaritShiko Të Gjitha postimet nga ky Antar
Administrator

Foto
Postime: 31372
Regjistruar: 16-9-2009
Vendndodhja: Diku E Humbur..
Gjendja: Angel
Angel
Vendlindja: Kosova
Kosova
Vendbanimi: Kosova
Kosova
Gjinia: Femër
Shenja e Horoskopit: Demi

Jashtë Linje


:happy0195 :happy0195
¯`♥´¯)
`.¸.´
¸.•´¸.•¨) ¸.•¨)
(¸.•´ (¸.•´ .•´ ¸¸.•¨¯`♥WwW.AkulloreForum.CoMSyt e saj nuk ishin me te njejte.. Kishte shikim ndryshe, dicka ishte thyer. Nuk dukej mir, kishte humbur ne mendimet e saj, me trup ishte aty, por syt e saj shikonin shume larg, diku tjeter, kerkonte 'ate'.. ate qe e zhduki shkelqimin e syve te saj...

Shiko profilin e antaritShiko Të Gjitha postimet nga ky Antar

Bukuroshja E FjeturPostime: 5134
Regjistruar: 16-5-2008
Vendndodhja: Ne boten e endrrave te mia
Vendlindja: Albania
Albania

Jashtë Linje

Gjendja: Sot, me mir, se dje...


shum antipatike..

Mund të pushtoj botën me një dorë... nqs ti më mban tjetrën...!!

Shiko profilin e antaritShiko Të Gjitha postimet nga ky Antar
VIP Member


Postime: 5946
Regjistruar: 20-11-2005
Vendndodhja: Prizren
Vendlindja: Albania
Albania
Vendbanimi: Switzerland
Switzerland
Gjinia: Mashkull
Mosha: 40

Jashtë Linje

Gjendja: Super


nga pamja e Klubit duket se eshte ne BOLEROS ketu ne Zvicer , dhe ne ket klub po nuk u vesh keshtu nuk shkon asnje njeri. gati te gjitha kengetaret kshtu vishen hiq me mire jo, edhe pse nuk quhet nudo kjo Adelina ka qe pothuajse fare nudo ne Boleros, nje Klub ne Zvicer i njohur per Shqiparet ne Evrop,
Gjithsesi mendoj se keto kengetaret e reja vetem ndjekin detyrat qe duhet bere patjeter qe i kerkon konkurenca e tregut e nese duhet ta fajsuar dike ajo esht Adelina Ismaili kjo moral ulete na prishi bukurin e lengetares Shqiptare

Njeriu duhet të përpiqet të mësojë çdo gjë, jo të tregojë veten e tij.

Shiko profilin e antaritVizito faqen e antaritShiko Të Gjitha postimet nga ky AntarKy antar ka MSN Messenger site End -->  Faqet:  1  2

Arta bajrami cullak foto 26
2018 FIFA World Cup - Wikipedia
Arta bajrami cullak foto 9
6666.- MONIKA RINCK
Arta bajrami cullak foto 11
7
Arta bajrami cullak foto 46
7,604
Arta bajrami cullak foto 33
Archivos de Gordas - Fotos Porno de Gordas Maduras
Arta bajrami cullak foto 73
BUENOMETRO archivos - El Farandi
Arta bajrami cullak foto 85
Arta bajrami cullak foto 61
Arta bajrami cullak foto 42
Arta bajrami cullak foto 74
Arta bajrami cullak foto 28
Arta bajrami cullak foto 27
Arta bajrami cullak foto 78
Arta bajrami cullak foto 47
Arta bajrami cullak foto 57
Arta bajrami cullak foto 23