Fotografia lubna martyna pstruchaFotografia lubna martyna pstrucha

Sesja ciążowa

Sama jestem mamą, a więc wiem z jaką radością wraca się do chwil, kiedy dziecko było jeszcze w brzuszku. Wiem też, że dzieci również są ciekawe jak wyglądała mama, kiedy była ze mną w ciąży. Warto zatem sfotografować ten piękny czas, kiedy to spodziewamy się maleństwa. Jestem przekonana, że nie będziesz żałowała tej decyzji. Dlatego zapraszam na sesję ciążową w studio, lub w porze wiosenno-letniej na sesję w plenerze. Posiadam sukienki do sesji i wianki. 

Sesja ciążowa okolice Bydgoszczy.

Fotografia noworodkowa

Pierwsze dwa tygodnie życia dziecka, to jest najlepszy czas na wykonanie sesji noworodkowej. Dzieci wtedy śpią bardzo dużo i mają głęboki sen, łatwo je ułożyć w bezpieczne pozy, które pięknie wyglądają na zdjęciach. Zdjęciami noworodkowymi zajmuję się od 3 lat, odkąd urodziła się moja najmłodsza córeczka. Bardzo zależy mi na zdrowiu Twojego dziecka, dlatego też nie umówię się na sesję kiedy jestem przeziębiona, chora, lub gdy któreś z moich dzieci ma chorobę zakaźną. Maluszki układam w bezpiecznych pozach, często prosząc rodziców o asekurację. Studio nagrzewam do 30 stopni, aby maluszkowi było ciepło, w przerwach jest okrywane kocykiem. Na sesję rezerwuję do 5 godzin, ponieważ maluszki muszą mieć czas na najedzenie i przytulenie do mamy/taty. Na koniec sesji zawsze wykonuję zdjęcie rodzinne.

Fotografia noworodkowa Bydgoszcz

Sesja noworodkowa Bydgoszcz

Sesja roczkowa

 

Sesja na roczek to bardzo dobry pomysł na prezent dla dziecka. Maluch ma wykonane ujęcia z tortem, oraz inne w ciekawej aranżacji. W porze letniej możemy zrobić sesję w plenerze, a w porze zimowej sesję w studio. Zdjęcia z sesji roczkowej można wykorzystać zarówno do produkcji zaproszeń, jak i w podziękowaniu dla gości biorących udział w przyjęciu (np. magnes na lodówkę). Mam wieloletnie doświadczenie w fotografowaniu dzieci. Zaufaj mi, a twoje dziecko będzie miało piękną pamiątkę w przyszłości 🙂

Sesja roczkowa Bydgoszcz

Fotograf na roczek

Chrzest święty

Podobnie jak fotografia ślubna, chrzest jest bardzo ważną chwilą w życiu dziecka i całej rodziny. Dlatego do fotografowania chrztu podchodzę podobnie jak do fotografii ślubnej z pełną odpowiedzialnością i zaangażowaniem. Fotografuję chrzty w Bydgoszczy i okolicach, czasem zostaję także na przyjęciu po chrzcie, gdzie mogę wykonać wiele pamiątkowych ujęć dziecka z rodzicami, dziadkami i rodziną.

Fotograf na chrzest

Fotografia dziecięca

Bardzo lubię fotografować dzieci, choć są one najbardziej wymagającymi modelami. Te uśmiechy rekompensują wszystko 🙂 Starszaki fotografuję przeważnie podczas sesji świątecznych lub sesji noworodkowych ich młodszego rodzeństwa. Bardzo fajnym pomysłem jest sesja plenerowa bez gadżetów, ale za to z mnóstwem dobrej zabawy i miłości. Sesje odbywają się w moim domowym studio niedaleko Bydgoszczy, lub w okresie wiosenno-letnim w plenerze.

Fotografia dziecięca w Bydgoszczy

Fotografia przedszkolna/żłobkowa/szkolna

Od niedawna fotografuję także maluchy w Bydgoskich i okolicznych przedszkolach, żłobach oraz szkołach. Proponuję nowoczesne stylizacje, bez zbędnych ramek i kiczowatych dodatków. Dzieci mają wykonywane zdjęcia w scenerii dopasowanej do pory roku, lub z okazji świąt, czy też bali karnawałowych, jesiennych itp. W czasie każdej sesji wykonywane są zdjęcia grupowe. Wszystkie odbitki oddawane są na wysokiej jakości papierze jedwabistym, a sama obsługa zamówień jest prosta i wygodna zarówno dla rodziców, jak i dla przedszkola. Zdjęcia są zamawiane on-line, a odbitki pakowane w spersonalizowane koperty, tak aby fotografie nie zniszczyły się. Ponadto przez cały okres współpracy z przedszkolem/żłobkiem istnieje możliwość domawiania ujęć, zmawiania fotoobrazów, magnesów itp. Wykonuję także reportaże z dnia przedszkolaka, z uroczystości przedszkolnych, a także tablo na zakończenie roku.

Fotografia ślubna

Ślubne reportaże towarzyszą mi praktycznie od początku mojej drogi fotograficznej i to jest coś, w czym czuję się bardzo dobrze. Uwielbiam wyłapywać TE momenty i zatrzymywać je na zdjęciach. Skupiam się nie tylko na parze młodej, ale także na gościach tych małych i dużych, a także na tym co dzieje się wokoło, a o czym WY dowiecie się oglądając zdjęcia z Waszego ślubu. Jednak na ślubie nie jestem tylko fotografem, często zdarza się, że pomagam przy zapinaniu sukienki, przy upięciu welonu, muszki, spinek do mankietów a także służę radą w wielu innych sytuacjach, które pojawiają się w trakcie ślubu 🙂

Zwykle pracuję od przygotowań, do oczepin włącznie (czyli do około godz 1:00 w nocy). W trakcie pracy korzystam z dwóch pełnoklatkowych aparatów, kilku obiektywów i dwóch lamp błyskowych. Zdjęcia, które powstają w czasie ślubu zgrywam na 3 dyski, ponieważ wiem jak ważne dla Was są to ujęcia.

Na sesję plenerową umawiamy się po ślubie. Bardzo często wykorzystujemy tutaj Wasze pasje i zamiłowania do stworzenia ciekawej i niebanalnej sesji. Jestem w stanie popłynąć żaglówką, pojechać w góry, czy też wejść z Wami do morza. Jeśli jednak nie macie pomysłu na sesję, postaram się Wam zaproponować coś ciekawego i dopasowanego do Was.

Pracuję przeważnie w Bydgoszczy i okolicach, fotografowałam jednak śluby w Toruniu, Inowrocławiu, Tucholi, Chojnicach, Radomiu, Żurominie, Mikołajkach, Bałoszycach, Solcu Kujawskim i Koronowie. Plenery ślubne realizowałam już w górach, nad morzem i na mazurach, a także w Bydgoszczy, Toruniu, nad Zalewem Koronowskim, na polach i łąkach, w lesie, w bunkrach, w obserwatorium astronomicznym, na torze gokartowym i na żaglówce.

Fotografia Ślubna Bydgoszcz

Fotograf na ślub Bydgoszcz

Kopiowanie zawartości serwisu lub jej części bez pisemnej zgody właścicieli serwisu jest zabronione.Fotografia lubna martyna pstrucha 66
Martyna Pstrucha-Klewinowska. Fotografia noworodkowa
Fotografia lubna martyna pstrucha 88
Bibliografia ziemi nowosolskiej - Muzeum Miejskie w Nowej Soli
Fotografia lubna martyna pstrucha 82
Martyna Pstrucha - FOTOGRAFIA - Koronowo - Fotografia lubna
Fotografia lubna martyna pstrucha 32
Fotografia dziecica, noworodkowa. Kujawsko-pomorskie
Fotografia lubna martyna pstrucha 72
Martyna Pstrucha - Fotografia, Wtelno - Mapa Polski w
Fotografia lubna martyna pstrucha 43
Studio-ES Sylwia Bartchodzie fotografia lubna Bydgoszcz, Toru
Fotografia lubna martyna pstrucha 66
Fotografia lubna martyna pstrucha 79
Fotografia lubna martyna pstrucha 50
Fotografia lubna martyna pstrucha 51
Fotografia lubna martyna pstrucha 87
Fotografia lubna martyna pstrucha 36
Fotografia lubna martyna pstrucha 73
Fotografia lubna martyna pstrucha 68
Fotografia lubna martyna pstrucha 24
Fotografia lubna martyna pstrucha 41