Fotos nuevas de vida guerraFotos nuevas de vida guerra

Gjithnjë ia arrin të jetë në qendër të vëmendjes me postimet apo me fotot provokuese, por këtë radhë Enca është shigjetuar nga të gjitha mediat rozë.

Shkak për këtë është bërë një foto shumë e nxehtë të cilën ajo e ka postuar në  profilin e saj në Snapchat ku tregonte një pjesë të mirë të trupit e mbuluar me peshqir.Duke ekspozuar format e saj bombastike, mesazhet të cilët kanë komplimentuar dhe kritikuar këngëtaren kanë qenë të shumta.

Të gjithë komenteve negative, Enca u ka kthyer përgjigje me anë të një Instastory.

Këngëtarja ka shkruar:

Më pëlqen kur njerëzit më komentojnë: ‘Përse duhet ta tregosh gjoksin në çdo veshje’. Kurva ju ta gjitha po rrezikoni jetën duke bërë ndërhyrje për t’i pasur të mëdha si të miat”.Fotos nuevas de vida guerra 42
How to Wear a Denim Shirt in 25 Ways StyleCaster
Fotos nuevas de vida guerra 71
Per odo de gestaci n de un conejo. Signos de embarazo
Fotos nuevas de vida guerra 31
Fotos - Nordportal
Fotos nuevas de vida guerra 20
Fo - BOOT boys
Fotos nuevas de vida guerra 40
MasterChef 3 - Programa 5
Fotos nuevas de vida guerra 76
Nutrients Special Issue : Effects of Polyphenol-Rich Foods on
Fotos nuevas de vida guerra 17
Fotos nuevas de vida guerra 47
Fotos nuevas de vida guerra 15
Fotos nuevas de vida guerra 57
Fotos nuevas de vida guerra 48
Fotos nuevas de vida guerra 90
Fotos nuevas de vida guerra 12
Fotos nuevas de vida guerra 38
Fotos nuevas de vida guerra 14
Fotos nuevas de vida guerra 62