How to dress modestly and fashionablyHow to dress modestly and fashionably

Pol'and'Rock Festival 2018, czyli dawny Przystanek Woodstock rozpocznie się 2 sierpnia w Kostrzynie nad Odrą. Impreza organizowana przez WOŚP niedawno zmieniła nazwę, ale jej formuła się nie zmieniła. Kto zagra na Pol'and'Rock Festival 2018? Sprawdź program Woodstocku i zespoły, które na nim zagrają. [Patronat NaM]

POLANDROCK FESTIVAL [Woodstock 2018]. Kto zagra w Kosztrzynie? [PROGRAM, ZESPOŁY]


24. edycja Pol'and'Rock Festivalu rozpocznie się 2 sierpnia 2018 w Kostrzynie nad Odrą (woj. lubuskie) i potrwa do 4 sierpnia. Formuła imprezy dawnego Przystanku Woodstock się nie zmieniła - wciąż będzie to darmowy, gigantyczny festiwal, na którym na czterech scenach wystąpi kilkudziesięciu artystów z kraju i ze świata.

Zobacz: Przystanek Woodstock zmienia nazwę

Skład nie jest jeszcze do końca znany, ale festiwal już teraz zapowiada się bardzo ciekawie. Kto zagra na Pol'and'Rock Festival 2018? [kliknij f5, żeby odświeżyć stronę]

Duża Scena, Pol'and'Rock Festival:

You Me At Six (Wielka Brytania)

Zespół rockowy założony w Weybridge w hrabstwie Surrey w 2004 roku. Kapela ma na koncie 5 albumów studyjnych, a rozgłos przyniósł im wydany w 2008 roku debiutancki krążek pod tytułem „Take Off Your Colours”. Zespół występował u boku takich gwiazd jak Thirty Seconds To Mars czy Paramore.

Dubioza Kolektiv (Bośnia, Hercegowina)

Zespół powstał w 2003 r. w Bośni i Hercegowinie. Muzycy grupy nie liczą się z konwenansami, nigdy też nie chcieli iść na twórczy kompromis. Ich żywiołowa muzyka to połączenie bałkańskiej tradycji z gatunkami z całego świata, takimi jak: ska, punk, reggae, elektronika i hip-hop. Będzie to już drugi występ Dubiozy Kolektiv na Przystanku Woodstock w Kostrzynie nad Odrą. Zagrają tam 2 sierpnia.

Arch Enemy (Szwecja)

Zespół powstał w Szwecji w połowie lat 90. z inicjatywy byłego gitarzysty zespołów Carcass i Carnage, Michaela Amotta. „Filozofia muzyczna zespołu praktycznie się nie zmieniła” - mówi dziś Amott. - Nadal chodzi nam o tworzenie głębokiego, intensywnego heavy metalu, który łączymy z ekstremalnym wokalem i mocną melodią graną na gitarach”.

Goo Goo Dolls (USA)

Ten amerykański, alternatywny zespół rockowy, założony w 1986 w Buffalo, zagra na Dużej Scenie Pol'and'Rock Festivalu. Legendarna grupa ma renomę jednej z najbardziej szanowanych i wpływowych grup na rynku muzyki pop-rockowej. Sprzedali już ponad 12 mln płyt, a na koncie mają 11 albumów studyjnych. Goo Goo Dolls zagra na Pol'and'Rock Festivalu 2 sierpnia.

Zobacz też: Eliminacje do Pol'and'Rock Festival 2018. Kto zagra?

The Inspector Cluzo (Wielka Brytania)

Duet The Inspector Cluzo powstał w Glasgow w 2008 roku. Zapowiada się dynamiczny koncert na Dużej Scenie Pol'and'Rock Festivalu, będący mieszanką rocka, soulu i muzyki funk.

Booze and Glory (Wielka Brytania)

Grupa Booze & Glory została założona w 2009 roku w Londynie przez Marka (wokal), Liama (gitara), Barta (bas) i Mario (perkusja). Zespół zagra 4 sierpnia na Dużej Scenie 24. Przystanku Woodstock, czyli Pol'and'Rock Festivalu i zaserwuje nam energetyczną dawkę melodyjnego punk rocka w najlepszym wydaniu.

Balkan Beat Box (Nowy Jork)

Ależ będzie szaleństwo pod sceną! Balkan Beat Box powstał w Nowym Jorku i tworzy go trójka artystów: Ori Kaplan (saksofon), Tamir Muskat (perkusja) oraz Tomer Yosef (wokal, perkusjonalia), wspomaganych jednak przez innych muzyków. Ich twórczości nie da się zaszufladkować w jednym gatunku. Czerpią z tradycji dźwięków rejonu Morza Śródziemnego, odwołujących się do żywiołowych rytmów z Bałkanów i muzyki klezmerskiej. Nie brakuje tu też motywów cygańskich, free jazzu i elektronicznych bitów rodem z nowojorskiej sceny klubowej. Polecamy!

Alestorm (Szkocja)

Początkowo muzycy tworzący ten zespół występowali jako Battleheart, jednak przed wydaniem debiutanckiego albumu, „Captain Morgan’s Revenge”, w 2008 roku zmienili nazwę na Alestorm. Pierwszy album grupy miał ogromny wpływ na styl muzyczny, tematykę tekstów i wizerunek zespołu. Zainspirowani sukcesem nagrania „Heavy Metal Pirates”, muzycy postanowili stworzyć swój własny nurt muzyki, który określają mianem "metal piracki".

Gojira (Francja)

Zespół pochodzi z Francji. Gra niebanalną muzykę heavymetalową, z powodzeniem łącząc death metal, groove metal i progressive metal z muzyką instrumentalną. Skład zespołu nie zmienił się od 2001 roku. Gojirę tworzą: Joe Duplantier (wokal, gitara), Mario Duplantier (perkusja), Christian Andreu (gitara) i Jean-Michele Labadie (bas).

W Kostrzynie nie zabraknie też polskich artystów. Na Dużej Scenie Pol'and'Rock Festivalu 2018 zagra m.in.
Lao Che.

POLANDROCK FESTIVAL (Woodstock 2018). Kto zagra na Małej Scenie?


Na Małej Scenie dawnego Przystanku Woodstock posłuchamy w tym roku m.in.: bluesowo-rockowej grupy Blues Pills i amerykańskiego zespołu reggae Big Mountain, znanego z coveru utworu Petera Framptona pt. "Baby, I Love Your Way". Z kolei Polskę reprezentować będą: Krzysztof Zalewski, Pablopavo, Koniec Świata, Bethel, Big Cyc czy Na Górze.

Zobacz też: To już tradycja. Kąpiele w błocie na Przystanku Woodstock [zdjęcia]

POLANDROCK FESTIVAL (Woodstock 2018) - program Akademii Sztuk Przepięknych

Pol'and'Rock to nie tylko muzyka i koncerty, ale także spotkania z ciekawymi ludźmi. Gośćmi Akademii Sztuk Przepięknych w Kostrzynie nad Odrą będą w tym roku wybitne osobistości świata kultury, polityki i sportu, m.in. słynny fotograf Chris Niedentahl oraz aktor Artur Barciś.

Uczestnicy Pol'and'Rock Festivalu będą także mogli brać udział w różnych warsztatach artystycznych oraz angażować się w szereg inicjatyw społecznych i obywatelskich. Moc będzie z nami!

Sprawdź: Najpiękniejsze dziewczyny Przystanku Woodstock 2017. Zobacz zdjęcia

Zobacz też: Jurek Owsiak o Przystanku Woodstock [wideo]How to dress modestly and fashionably 74
60 Best Free Maxi skirt Maxi Dress. - Sew Guide
How to dress modestly and fashionably 27
Zambia library warns 'half-naked' female students - BBC News
How to dress modestly and fashionably 4
Fashion Vocabulary -150 words related to Fashion - Sew Guide
How to dress modestly and fashionably 48
What to Wear in Morocco: Cities, Beach, and the Sahara
How to dress modestly and fashionably 2
How to wear leggings over 40, 50, 60 and beyond
How to dress modestly and fashionably 20
Modest Fashion Digest - Bramblewood Fashion
How to dress modestly and fashionably 16
How to dress modestly and fashionably 10
How to dress modestly and fashionably 34
How to dress modestly and fashionably 52
How to dress modestly and fashionably 50
How to dress modestly and fashionably 76
How to dress modestly and fashionably 93
How to dress modestly and fashionably 20
How to dress modestly and fashionably 67
How to dress modestly and fashionably 100