Requirements to be a fashion buyerRequirements to be a fashion buyer

Gjithnjë ia arrin të jetë në qendër të vëmendjes me postimet apo me fotot provokuese, por këtë radhë Enca është shigjetuar nga të gjitha mediat rozë.

Shkak për këtë është bërë një foto shumë e nxehtë të cilën ajo e ka postuar në  profilin e saj në Snapchat ku tregonte një pjesë të mirë të trupit e mbuluar me peshqir.Duke ekspozuar format e saj bombastike, mesazhet të cilët kanë komplimentuar dhe kritikuar këngëtaren kanë qenë të shumta.

Të gjithë komenteve negative, Enca u ka kthyer përgjigje me anë të një Instastory.

Këngëtarja ka shkruar:

Më pëlqen kur njerëzit më komentojnë: ‘Përse duhet ta tregosh gjoksin në çdo veshje’. Kurva ju ta gjitha po rrezikoni jetën duke bërë ndërhyrje për t’i pasur të mëdha si të miat”.Requirements to be a fashion buyer 21
ABC TV Shows, Specials Movies - m
Requirements to be a fashion buyer 69
The Twilight Saga: New Moon - Wikipedia, la enciclopedia libre
Requirements to be a fashion buyer 76
80s Costumes,80's Clothes,80s Outfits,80's costumes,80's
Requirements to be a fashion buyer 51
Best Fashion Scholarships to Apply USAS cholarships
Requirements to be a fashion buyer 50
1900s in Western fashion - Wikipedia
Requirements to be a fashion buyer 51
Cathy Sharon Bugil-Foto Hot Cathy Sharon Info Onliners
Requirements to be a fashion buyer 59
Requirements to be a fashion buyer 11
Requirements to be a fashion buyer 94
Requirements to be a fashion buyer 88
Requirements to be a fashion buyer 47
Requirements to be a fashion buyer 92
Requirements to be a fashion buyer 7
Requirements to be a fashion buyer 3
Requirements to be a fashion buyer 21
Requirements to be a fashion buyer 83